Szanowni Państwo,

1% podatku

Uprzejmie zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz Fundacji "Zdążyć z Pomocą", a tym samym na leczenie i rehabilitację naszych synków: Ignacego Grzybowskiego i Maurycego Grzybowskiego (2921 i 2922) Organizacja ta posiada status OPP i jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym od 2004 r. Wszelkie wpłaty będą księgowane na subkoncie dziecka, a po przesłaniu przez nas faktur dotyczących zakupu sprzętu i terapii, Fundacja będzie je refundować do wysokości zgromadzonych środków. Stąd Państwo mają pewność, że pieniądze przeznaczymy tylko i wyłącznie na leczenie dzieci (www.dzieciom.pl).

Sposób przekazania 1% za rok 2015 rok
w zeznaniu podatkowym wpisują Państwo następujące informacje:
NAZWA OPP : FUNDACJA DZIECIOM " ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"
NR KRS: 00000 37904
INNE INFORMACJE, W TYM UŁATWIAJĄCE KONTAKT Z PODATNIKIEM :
Koniecznie z dopiskiem dla Ignacego i Maurycego Grzybowskich(2921 i 2922)
WNIOSKOWANA KWOTA : OBLICZONY 1% podatku


Informacja administracyjna:

Jak przekazać 1% podatku za rok 2015 rok. .

Informujemy, że podobnie jak w ubiegłych latach, można przekazać 1% podatku na rzecz wybranego Podopiecznego. W tym celu, wypełaniając deklarację podatkową, wystarczy wpisać:

Nr KRS: 0000037904 oraz w polu „Cel szczegółowy 1%”: numer subkonta, nazwisko i imię Podopiecznego. W związku z wymogami nowego programu księgowego, w którym pracujemy, prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na kolejność wpisywanych danych: jako pierwszy powinien widnieć numer subkonta, a następnie nazwisko i imię. Taka kolejność pozwoli na sprawne księgowanie wpłat na właściwych subkontach i zminimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia błędów w tym zakresie.Dziękujemy Rodzice 


fundacja "Dzielna Matka"  zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rehabilitację i leczenie naszych podopiecznych: 14 letniego Ignacego Grzybowskiego i  12 letniego Maurycego Grzybowskiego. Tylko solidna rehabilitacja I profesjonalny sprzęt mogą wspomóc ich prawidłowy rozwój. Potrzeb jest wiele, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomaganie nam. Dziękujemy za wszelką pomoc i wsparcie psychiczne. Dziękujemy w imieniu Maurycego i Ignacego. (www.dzielnamatka.pl)

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja "Dzielna Matka"
Nr konta: 36 1020 1013 0000 0102 0236 0667
Z dopiskiem: "darowizna na leczenie i rehabilitację Ignacego i Maurycego


1 procent podatku dla Ignacego i Maurycego Grzybowskich. Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", ul. Łomiańska 5, 01 -685 Warszawa, KRS 0000037904.
W rubryce informacje uzupełniające koniecznie z dopiskiem dla Ignacego i Maurycego Grzybowskich.